Celá zrna - Brazílie,…
Expedice do 24 hodin
Koupit
936
Skladem > 5 ks
Kód: A069020
Více o značce >>
Aktivita Lifestyle
Typ produktu Nápoje
Určení Unisex
Velikost 1000g

Celá zrna - Brazílie, ASCARIVE 1000g, Espresso, Fairtrade.

Pokud jste ještě nezkusili ochutnat kávu z Brazílie, toto espresso z brazilské oblasti Minas Gerais je kávové zrno, které musíte vyzkoušet. Ve společnosti The Brew Company milujeme tento druh kávy, kde budete moci ochutnat kyselost a sladkost šálku kávy. Když obdržíme kávové zrno od našich pěstitelů kávy, káva je ručně pražena na naší vlastní pražárně v dánském Middelfartu. Skutečnost, že je káva pražena ručně, znamená, že to není stroj, který kávu praží, ale náš pražírna kávy Malu, který proces řídí. Při použití této formy pražení může Malu neustále sledovat teplotu zrnkové kávy a může upravit proces v závislosti na pokojové teplotě a teplotě zrnka. Proto s touto kávou Fairtrade získáte kávový sáček s celými fazolemi, do kterého se vložila spousta lásky.

Chuťový profil kávových zrn
Brazílie je již mnoho let známá tím, že je největším producentem kávy na světě, a ve společnosti The Brew Company můžeme také cítit, že tato brazilská káva se stala populární svého druhu a zapsala se do seznamu oblíbených, a to může být díky dobré chuti a kvalitě kávy. Toto kávové zrno se vyrábí jako rošt na espresso, a proto je praženo tmavě. Káva je silná s tóny tmavé čokolády, pražených lískových ořechů a červených bobulí. Nepochybně bude také jedním z vašich oblíbených a pokud máte rádi kávu do kávy, je také velmi vhodná v kombinaci s mlékem.

Vysoce kvalitní káva
V oblasti Minas Gerais na jihovýchodě Brazílie najdeme družstvo ASCARIVE. ASCARIVE, založený s myšlenkou podpory malých farem a mnoha rodin tvrdě pracujících na zajištění vysoce kvalitní kávy. S tímto zaměřením získali certifikát Fairtrade, zatímco se jim podařilo růst a udržovat kvalitu, která jim umožňuje dodávat dobrou kávu znovu a znovu.

Užitečné informace o celých fazolích z Brazílie, 1000 g:
Původ: Minas Gerais, Brazílie
Farma: ASCARIVE
Poznámky: Čokoláda, lískové ořechy a červené bobule
Síla: silná
Pivovarnictví: Espresso

Složení: 100% káva Arabica * / * Zaručený Fairtrade produkt ze zemědělství mimo EU.


Načítání obsahu...

Doporučujeme zakoupit

Novinky e-mailem

Nechte si posílat nejnovější informace e-mailem. Přihlášením souhlasíte se spravováním osobních údajů dle tohoto znění.