O nás

Firma Norská móda vznikla v roce 2002, tehdy jako dovozce sobích kožešin. Dnes jsme výhradními dovozci toho nejluxusnějšího oblečení z Norska. Majitel firmy Jiří Fidrant má k Norsku vřelý vztah hned z několika důvodů.

 

"Všechny značky, které do České republiky dovážíme a prodáváme jsou pro mne srdcovou záležitostí.Mou základní filozofií je osobní spolupráce, zkušenost a důvěra. Mám velmi přátelský vztah s představiteli všech dovážených norských značek. V komunikaci s Nory totiž nemusíte mít na všechno smlouvy, důležité je být ferový a dívat se lidem zpříma do očí! Co Nor řekne to platí, a očekává to samé i z druhé strany. Na bázi přátelské dohody funguje Norská móda dokonce i s pracovníky horských chat,horské služby a obléká nejen outdoorové osobnosti."                    

Jiří Fidrant 


Norská móda Exclusive se zaměřuje na luxusní vlněné oblečení, které nikde jinde neseženete. Luxusní, lifestylové oblečení z vlny, udělá svou službu a parádu kamkoliv přijdete. Skvěle se hodí do kanceláře, na večírky a nebo jen tak na procházku městem.

Dovážíme pro vás jen to nejlepší ze severu. Originalita, Exkluzivita, Kvalita.

Najděte s námi svůj sever i vy!

Novinky e-mailem

Nechte si posílat nejnovější informace e-mailem. Přihlášením souhlasíte se spravováním osobních údajů dle tohoto znění.

Na vašem soukromí nám záleží Používáme soubory cookie a podobné nástroje, které jsou nezbytné k tomu, abychom Vám umožnili nakupovat, vylepšovali Váš zážitek z nakupování a mohli poskytovat naše služby. Více informací Méně informací